Back to Top

Proces likwidacji szkody w EUROINS spełnia najwyższe standardy

 

 

Wchodząc na rynek polski EUROINS postawiło sobie za cel zapewnienie najwyższych standardów w procesie likwidacji szkód. Gruntowna znajomość specyfiki polskiego rynku ubezpieczeniowego wsparta wieloletnim doświadczeniem zdobytym w krajach regionów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej pozwoliła na przygotowanie tego procesu z wykorzystaniem wyłącznie sprawdzonych i pewnych rozwiązań oraz narzędzi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów gwarantujemy nieograniczony dostęp do informacji o statusie Twojego zgłoszenia na każdym etapie likwidacji szkody oraz pełną transparentność.

 

Bez względu na to, czy jesteś Klientem, czy też Poszkodowanym w wyniku zdarzenia losowego spowodowanego przez osobę objętą ubezpieczeniem OC odpowiedzialności cywilnej EUROINS, zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi, w tym przyjazny i sprawny proces przyjęcia zgłoszenia, zapewnienie należnego odszkodowania oraz szybką wypłatę.

 

Proces likwidacji szkody w EUROINS

 

Szczegółowy proces w podziale na dostępne zakresy ochrony dostępny w zakładce Zasady likwidacji.

 

Aby zapewnić najwyższej jakości serwis, współpracujemy tylko z najlepszymi – liderami rynku usług assistance i likwidacji szkód.