Back to Top

Grupa EUROINS działa w 7 krajach EU

 

EUROINS Insurance Group (EIG) z sukcesem prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynkach Europy Centralnej, Południowej i Wschodniej. Firma koncentruje się na dostarczaniu pełnej gamy produktów ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych oraz na życie. Grupa EUROINS z siedzibą w Sofii prowadzi działalność na terenie siedmiu krajów europejskich. EUROINS może pochwalić się udziałem na rynku bułgarskim, rumuńskim oraz macedońskim na poziomie 7%. W 2014 r. EUROINS rozpoczęła działalność w Grecji, a od 2016 r. działa również na rynku ukraińskim po przejęciu HDI Strakhuvannya. Jest też obecna we Włoszech i Hiszpanii.

 

Grupa może pochwalić się ponad 2 milionami klientów, 2100 pracownikami oraz rocznymi przychodami o wysokości ponad 400 milionów Euro.

 

W Polsce EUROINS planuje skoncentrować się na sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym poprzez agencyjny kanał dystrybucji. EuroHold – główny właściciel EUROINS jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Cele EUROINS to:

   ⋅   satysfakcja Klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i zapewnienie najwyższych standardów obsługi,

   ⋅   ciągłe rozszerzanie zakresu oferty ubezpieczeniowej,

   ⋅   optymalizacja i usprawnianie procesów współpracy z Agentami,

   ⋅   dynamiczny i kontrolowany rozwój