Menu Zamknij

O Euroins

Towarzystwo Ubezpieczeniowe EUROINS – Inteligentne ubezpieczenia

Grupa EUROINS działa w 12 krajach EU

EUROINS Insurance Group (EIG) jest jedną z największych, niezależnych Grup ubezpieczeniowych działających na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej (www.eig.bg)

Firma koncentruje się na dostarczaniu pełnej gamy produktów ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych oraz na życie. Grupa EUROINS z siedzibą w Sofii prowadzi działalność na terenie czternastu krajów europejskich m.in. Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Polski, Grecji, Bułgarii, Rumunii, Macedonii, Ukrainy i Gruzji.

 

Grupa może pochwalić się ponad 3 milionami klientów, 3500 pracownikami oraz rocznymi przychodami o wysokości ponad 460 milionów Euro.

W Polsce EUROINS skoncentruje się na sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym poprzez agencyjny kanał dystrybucji. EuroHold – główny właściciel EUROINS jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

EINS Polska Sp. z o.o. – przedstawiciel EUROINS w Polsce

EUROINS wraz z EINS oferuje szeroki wachlarz produktów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i assistance oraz wysokiej jakości obsługę zawartych umów. Pracujemy również nad wprowadzeniem nowych produktów ubezpieczeniowych w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

EINS Polska dostrzegając szczególną rolę pośredników ubezpieczeniowych w procesie zawierania umów ubezpieczenia dostarcza rozwiązania, procedury oraz system IT przygotowane w oparciu o wieloletnią praktykę i doświadczenie. W ten sposób zaproponowane rozwiązania pozwalają skrócić czas obsługi Klienta, zarówno podczas przygotowania oferty ubezpieczeniowej, jak również obsługi posprzedażowej. Dla zapewnienia Klientom EUROINS najwyższej satysfakcji i szybkości obsługi procesy biznesowe realizowane są w oparciu o automatyzację i robotyzację.

Wierzymy, że efektywne procesy obsługi to optymalizacja kosztów prowadzenia działalności agencyjnej i przede wszystkim źródło zadowolenia Klienta z jednoczesnym zapewnieniem ochrony ubezpieczeniowej dopasowanej w 100% do potrzeb Klienta.

Nasze cele to:

  • satysfakcja Klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i zapewnienie najwyższych standardów obsługi,
  • ciągłe rozszerzanie zakresu oferty ubezpieczeniowej,
  • optymalizacja i usprawnianie procesów współpracy z Agentami,
  • dynamiczny i kontrolowany rozwój.